کسب معاش کردن مقاله سینما زندگی ایران

کسب معاش کردن: مقاله سینما زندگی ایران اخبار سینما

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری دلیل توقف اکران «آن سوی ابرها» آماده نشدن نسخه دوبله فیلم بود

اکران مردمی فیلم «آن سوی ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی با حضور کارگردان فیلم و محمدرضا گلزار شامگاه چهارشنبه دوم اسفند در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

دلیل توقف اکران «آن سوی ابرها» آماده نشدن نسخه دوبله فیلم بود

دلیل توقف اکران «آن سوی ابرها» آماده نشدن نسخه دوبله فیلم بود

عبارات مهم : نمایش

اکران مردمی فیلم «آن سوی ابرها» به کارگردانی مجید مجیدی با حضور کارگردان فیلم و محمدرضا گلزار شامگاه چهارشنبه دوم اسفند در پردیس سینمایی کورش برگزار شد.

به گزارش مهر، مجید مجیدی کارگردان فیلم «آن سوی ابرها» پیش از شروع نمایش فیلم در اکران مردمی آن، با اشاره به اتفاق سقوط هواپیمایی پایتخت کشور عزیزمان ایران یاسوج گفت: امروز هموطنان بسیاری داغدار سانحه سقوط هواپیمای پایتخت کشور عزیزمان ایران – یاسوج هستند و من به آنها تسلیت می گویم و خودمان را در غم آنها شریک می دانیم.

وی با اشاره به اینکه قرار بود از چهارشنبه دوم اسفند پخش فیلم «آن سوی ابرها» شروع شود افزود: امروز می خواهم علی رغم بعضی گمانه زنی ها که مطرح شد صادقانه اعلام کنم که خود من از ابتدا در کنار پخش کننده فیلم موافق وقت پخش این فیلم در شرایط و وقت موجود و تعیین شده است نبودم.

مجیدی با اشاره به اینکه فیلم «آن سوی ابرها» کاملا در هند ساخته شده است است و زبان فیلم نیز هندی است گفت: نسخه فیلم همراه با زیرنویس جهت نمایش آماده شده است بود ولی من دوست داشتم که همزمان با نمایش نسخه زیرنویس، نسخه دوبله فیلم نیز به نمایش در بیاید ولی متاسفانه علیرغم تلاش هایی که از سوی دوستان و پخش فیلم انجام شد، نسخه دوبله فیلم آن گونه که مد نظر من بود فراهم و آماده نشد و مورد پسند من نبود و لذا تصمیم به توقف پخش فیلم گرفتیم.

مجیدی با تقدیر از حضور محمدرضا گلزار در اکران مردمی فیلم گفت: معمولا جهت فیلم ها حامی های متفاوت مالی گرفته می شود ولی من تصمیم گرفتم از بازیگران و صورت های معروف خوب کشور که مورد اقبال مردم هستند به عنوان حامی مردمی فیلم استفاده کنیم و هنگامی که من این مسأله را با محمدرضا گلزار در میان گذاشتم ایشان پذیرفت و استقبال خوبی کرد و من از محمدرضا گلزار بسیار سپاسگذارم.

وی ادامه داد: محمدرضا گلزار جزو سوپر استارهایی است که ۲ دهه سوپر استار هستند. یکی از دلایل این مسأله این است که وی بسیار مردمی بوده و خیلی خوب و تمیز زندگی کرده است.

مجیدی با اشاره به حضور یکساله خود در هند گفت: بعد از ساخت فیلم «سلام بمبئی» در هند من هر جا می رفتم از محمدرضا گلزار به نیکی یاد می شد. یکی از رمزهای موفقیت محمدرضا گلزار همین وجه مردمی بودن و خوب زندگی کردن است و خود من به بازی گلزار علاقه دارم و فیلم «بوتیک» به کارگردانی حمید نعمت الله و با بازی محمدرضا گلزار یکی از فیلم های مورد علاقه من است.

مجیدی با اشاره به علاقمندی نوجوانان و جوانان به محمدرضا گلزار گفت: بسیار علاقمند بودم تا یک بار فیلم «آن سوی ابرها» را همراه با جوانان و نوجوانان تماشا کنم.

محمدرضا گلزار نیز طی سخنانی گفت: حضور در این مراسم افتخاری جهت من است و مجید مجیدی حق بزرگی به گردن ما، سینمای کشور عزیزمان ایران و کشور دارد.

وی ادامه داد: زمانی که ما در هند سر فیلم «سلام بمبئی» کار می کردیم هر فردی که به ما می رسید سراغ مجید مجیدی را از ما می گرفت و تصور می کردند که مجیدی نیز با ما در فیلم همکاری می کند و ما گاهی جهت اینکه امتیازی جهت خود بدست بیاوریم می گفتیم بله آقای مجیدی هم در کنار ما هستند. من امروز با افتخار آمدم این فیلم را ببینم و همه ما باید از فیلم هایی مانند «آن سوی ابرها» حمایت کنیم.

در این مراسم جایزه تدوین فیلم که ۲ ماه پیش در جشنواره فیلم استانبول به فیلم «آن سوی ابرها» اهدا شد با حضور محمدرضا گلزار، محمدرضا صابری مدیر عامل نور تابان و پخش کننده فیلم، به حسن حسندوست تدوینگر فیلم اهدا شد.

دلیل توقف اکران «آن سوی ابرها» آماده نشدن نسخه دوبله فیلم بود

واژه های کلیدی: نمایش | محمدرضا | مجید مجیدی | محمدرضا گلزار | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz