کسب معاش کردن مقاله سینما زندگی ایران

کسب معاش کردن: مقاله سینما زندگی ایران اخبار سینما

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سری تازه «سه در چهار» ساخته می شود؟

مهران رجبی در گفتگو با شبکه آی‌فیلم با اشاره به نقل قولی از نویسنده و کارگردان سریال طنز «سه در چهار» از احتمال ساخت ادامه آن خبر داد. 

سری تازه «سه در چهار» ساخته می شود؟

سری تازه «سه در چهار» ساخته می شود؟

عبارات مهم : سریال

مهران رجبی در گفتگو با شبکه آی فیلم با اشاره به نقل قولی از نویسنده و کارگردان سریال طنز «سه در چهار» از احتمال ساخت ادامه آن خبر داد.

به گزارش سینماپرس، کانال تلویزیونی آی فیلم ۲ (ویژه کشورهای فارس زبان به خصوص افغانستان و تاجیکستان) که به عنوان چهارمین کانال شبکه آی فیلم آخرهای سال گذشته افتتاح شد، سریال «سه در چهار» با بازی مهران رجبی را جهت فارسی زبانان افغانستان و تاجیکستان پخش می کند.

مهران رجبی از اینکه پخش سریال «سه در چهار» از طریق آی فیلم با استقبال فارسی زبانان به خاص مردم تاجیکستان و افغانستان قرار گرفته هست، ابراز خشنودی و افتخار کرد.

سری تازه «سه در چهار» ساخته می شود؟

او که با آی فیلم گفت وگو می کرد، توضیح داد: بسیاری از سریال ها، دیالوگ های از قبل تعیین شده است و سفت و سخت دارند که هم گفتن و هم شنیدن آن آزاردهنده و قراردادی هست؛ ولی چنانچه در سریال هایی که ژانر کمدی دارند از دیالوگ های فی البداهه و توان بازیگران طنز استفاده شود، طبیعتاً موفق می شود که «سه در چهار» هم به همین علت موفق بود.

بازیگر «سه درچهار» با اشاره به اینکه به تازگی مجید صالحی کارگردان سریال خبر از ساخت احتمالی فصل دوم این سریال داده هست، اظهار کرد: من هم پیش تر از آقای «علی مقصودی» نویسنده این سریال شنیده بودم که قرار است فیلم نامه فصل دوم «سه در چهار» نوشته و ساخته شود. امیدوارم فصل دوم این سریال با همان افراد و همان قشنگی ها و قشنگی ها دیده شود.

مهران رجبی در گفتگو با شبکه آی‌فیلم با اشاره به نقل قولی از نویسنده و کارگردان سریال طنز «سه در چهار» از احتمال ساخت ادامه آن خبر داد. 

وی راجع به نقش هایی که تاکنون به ایفای آن ها پرداخته، تصریح کرد: چون من ژانرهای متفاوت بازی کردم، دسته بندی های مختلفی را می توانم جهت فیلم و سریال هایی که در آن ها نقش آفرینی کردم، نام ببرم؛ مثلاً در سریال های جدی می توانم به «روزگار قریب» اشاره کنم و در سریال های مناسبتی «زیرزمین» و «دردسرهای عظیم» و در سریال های کمدی هم به «سه در چهار» و «خوش نشین ها».

رجبی افتتاح آی فیلم ۲ را اقدام بسیار خوبی دانست و افزود: افتتاح شبکه هایی مثل آی فیلم ۲ می تواند باعث دوستی هرچه زیاد فارس زبانان شود.

سری تازه «سه در چهار» ساخته می شود؟

واژه های کلیدی: سریال | مهران رجبی | افغانستان | تاجیکستان | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz